Beschrijving
- Stijlvolle wanddecoratie van H 64 x B 52 x D 4 cm
- Het design zorgt voor een mooie 3D look
- Gemaakt van hartform gips en een houten frame
- Met eigentijdse ovale vormen
- Ontworpen door Erik Sluijs
Oorspronkelijke prijs was: € 139,00.€ 55,60Huidige prijs is: € 55,60.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Gewicht in kg | 7.3 kg |
| Levering & Onderhoud | |
|---|---|
| Gemonteerd bij levering | Nee |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Gips, Hout |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 321050 |
| Bestelcode | 8900067 |
| Ean code | 8718548075351 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleurtint | Navy Blue |