Beschrijving
Maak een gedurfd en ambitieus statement met dit schilderij.
Maak een gedurfd en ambitieus statement met dit schilderij. Op een lichtpaarse achtergrond staan in donkerblauwe hoofdletters de woorden “I Need New Friends”.
Oorspronkelijke prijs was: € 97,90.€ 48,95Huidige prijs is: € 48,95.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Gewicht in kg | 4 kg |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101246587 |
| Ean code | 4025621568292 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Paars |