Beschrijving
Decoratief paneel 3D bruin hout abstract cm 60x2x80
3D decoratief wandpaneel in bruin hout en zwart metaal met een abstract geometrisch ontwerp bestaande uit afgeronde figuren omsloten door een rechthoekig frame.
Oorspronkelijke prijs was: € 81,99.€ 40,99Huidige prijs is: € 40,99.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101240949 |
| Ean code | 8024609368721 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Bruin |