Beschrijving
Wandplank in bruin metaal cm 162x28x43,5
Boekenplank om in metaal te hangen met werk dat doet denken aan de rieten en bamboe. Afmetingen cm 162x28x43,5. Gebruik een vochtige doek of stoom om schoon te maken.
Oorspronkelijke prijs was: € 76,80.€ 38,40Huidige prijs is: € 38,40.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 162 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Levering & Onderhoud | |
|---|---|
| Geschikt voor montageservice | Nee |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101241182 |
| Ean code | 8024609362507 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Geschenkverpakking | Nee |
| Vereist montage | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Bruin |