Beschrijving
Schilderij op gelakt canvas met frame cm 82x4x82
Schilderen op canvas compleet met houten frame en metalen frame met vrouw in een blauwe tulband en sprankelende sieraden. Met verhoogde applicaties. Maat cm 82x4x82, framedikte 4 cm.
Oorspronkelijke prijs was: € 118,79.€ 47,52Huidige prijs is: € 47,52.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 82 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101241097 |
| Ean code | 8024609375415 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Multicolor |