Beschrijving
Plank met kleerhangers in metaal en hout bruin cm 46×15,5×30
Plank met metalen en rotan vouwplank compleet met 4 hangers. Afmetingen cm 46×15,5×30. Gebruik voor het reinigen een vochtige doek of stoom
Oorspronkelijke prijs was: € 24,00.€ 12,00Huidige prijs is: € 12,00.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 16 cm |
| Lengte | 46 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Levering & Onderhoud | |
|---|---|
| Geschikt voor montageservice | Nee |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101241184 |
| Ean code | 8024609361456 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Geschenkverpakking | Nee |
| Vereist montage | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Bruin |