Beschrijving
Schilderij op gelakt canvas met frame cm 62,5×2,8×62,5
Geschilderd op roze canvas met houten frame en metalen frame, konijn met bril. Met reliëftoepassingen. Afmeting cm 62,5×2,8×62,5, dikte van het frame 2,8 cm.
Oorspronkelijke prijs was: € 38,39.€ 19,20Huidige prijs is: € 19,20.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 63 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101241113 |
| Ean code | 8024609375484 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Multicolor |