Beschrijving
Decoratief 3D paneel in goud metaal en spiegel cm 100×2,3×51,5
Decoratief 3D wandpaneel in goud metaal bestaande uit ronde spiegels. Ideaal als aanvulling op elke kamer in huis. Maatregelen cm 100×51,5, dikte 2,3 cm.
Oorspronkelijke prijs was: € 163,89.€ 65,56Huidige prijs is: € 65,56.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101240952 |
| Ean code | 8024609355271 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Kleur | Goud |