Beschrijving
3D decoratief paneel in metaal en hout veelkleurig cm 106,5×4,5×52
Decoratief 3D wandpaneel in metaal met spiegels bestaande uit ronde figuren. Afmetingen cm 106,5×52, dikte 4,5 cm.
Oorspronkelijke prijs was: € 117,99.€ 47,20Huidige prijs is: € 47,20.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 107 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Levering & Onderhoud | |
|---|---|
| Geschikt voor montageservice | Nee |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101240958 |
| Ean code | 8024609361326 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’Artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina (VT) |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Geschenkverpakking | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |