Beschrijving
Decoratieve 3D paneel veelkleurige metalen bloemen cm 90,2×7,6×41,9
3D decoratief wandpaneel in metaal en hout bestaande uit bloemen en bladeren. Afmetingen cm 90,2×41,9, dikte 7,6 cm.
Oorspronkelijke prijs was: € 95,69.€ 47,84Huidige prijs is: € 47,84.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Levering & Onderhoud | |
|---|---|
| Geschikt voor montageservice | Nee |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Artikelinformatie | |
|---|---|
| Artikelnummer | 2_101256985 |
| Ean code | 8024609366390 |
| Productveiligheid | |
|---|---|
| Adres marktdeelnemer | Strada dell’artigianato 9, 01024 Castiglione in Teverina |
| Email marktdeelnemer | [email protected] |
| Naam marktdeelnemer | Mauro Ferretti Srl |
| Telefoon marktdeelnemer | 0761948258 |
| Algemene specificaties | |
|---|---|
| Geschenkverpakking | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolor |